1. Expertní panel
Expertní panel

Představení členů našeho Expertního panelu

Produkty FUTURO™ jsou navrhovány s cílem pomoci našim zákazníkům zvýšit kvalitu jejich života. Aby značka FUTURO i nadále zůstala jednou z nejdůvěryhodnějších značek bandáží a ortéz, poskytují při jejich vývoji a výrobě odbornou podporu technici a lékaři z našeho Expertního panelu. Tito odborníci provádějí výzkum, vývoj a testování stávajících i nových produktů, přičemž využívají praktické zkušenosti s potřebami zákazníků tak, aby byly do prodeje uvedeny pouze ty nejkvalitnější produkty. Díky tomu jsou naše inovativní produkty navrhovány na základě nejnovějších poznatků, návrhů a řešení. Vše podřizujeme jedinému cíli: pomáhat Vám žít naplno.


MUDr. Ralph Buschbacher

Odborník na pohybový aparát – vedoucí člen Expertního panelu FUTURO

MUDr. Ralph Buschbacher vnáší do Expertního panelu FUTURO cenné názory z oblasti fyzikální medicíny a je zároveň vedoucím týmu. MUDr. Buschbacher zajišťuje členům svého týmu nejmodernější zařízení a zdroje k výzkumu, vývoji a testování nových materiálů, technologií a produktů a vzájemně propojuje odborné poznatky a znalosti jednotlivých členů Expertního panelu. Díky tomu mohou produkty FUTURO poskytovat zákazníkům kvalitu, kterou očekávají.

 • Ralph Buschbacher

  Je často publikovaným autorem a výzkumným pracovníkem zabývajícím se léčbou pohybového aparátu se zaměřením na pracovní lékařství. MUDr. Buschbacher vkládá do produktů FUTURO své vědomosti, včetně toho, jakým způsobem mohou bandáže zmírňovat symptomy stavů způsobených svalovou slabostí a onemocněním kloubů.

  Jeho odbornost je zárukou, že produkty FUTURO zahrnují nejmodernější medicínské technologie.

  MUDr. Buschbacher zahájil své studium na University of Virginia, kde získal bakalářský i lékařský titul. Byl zvolen hlavním lékařem-rezidentem lékařské fakulty na University of Virginia. Je také plodným autorem, publikoval již více než 50 rukopisů, 25 knižních kapitol a 11 knih na téma léčby pohybového aparátu. V současné době připravuje 8 knih ze svého oboru. MUDr. Buschbacher působil šest let jako redaktor newsletteru Akademické fyziatrické asociace a je také členem její správní rady.


Janette Cothrel, dipl. ergoterapeutka

Ergoterapeutka

Janette Cothrel, dipl. ergoterapeutka, je zřejmě nejvšestrannějším členem Expertního panelu FUTURO™. Její všestranné a cenné odborné znalosti zahrnují pracovní lékařství, fyzickou rehabilitaci, psychologii a vývoj produktů. Janette Cothrel v Expertním panelu FUTURO ráda spolupracuje na vývoji produktů, které splňují potřeby zákazníků.

 • Janette Cothrel

  Řadu let působila v Metodistickém zdravotním středisku pracovního lékařství v Indianapolis, kde se zabývala posuzováním a léčbou zranění horních končetin se zaměřením na trénink před návratem do pracovního procesu a prováděním posudků na pracovišti. Donedávna byla členkou týmu, v němž vyhodnocovala a podávala doporučení v rámci programu 0-3 „První kroky“ pro nemocnici Riverview Hospital v Noblesville v Indianě.

  Pracovala na oddělení rehabilitace dospělých pacientů v nemocnici Our Lady of the Lake Hospital v Baton Rouge, Louisiana, a ve školních zařízeních v Lake County, Illinois a Lawrence Township, Indiana.

  Je držitelkou amerického patentu na adaptivní oblečení.

  V současné době studuje Janette Cothrel v magisterském studijním programu obor psychologie. Na státní univerzitě v Ohiu získala bakalářský titul v oboru pracovního lékařství.


Ryan Gaynor, PT, MS, ART

Fyzioterapeut

Protože velkou část našich produktů používají osoby, které se zotavují z úrazů, je pro značku FUTURO™ velkou ctí, že právě tento certifikovaný a uznávaný fyzioterapeut je členem Expertního panelu FUTURO™. Ryan Gaynor přináší cenné názory a nápady na zvýšení účinnosti a využití našich produktů.

 • Ryan Gaynor

  Ryan Gaynor působí jako fyzioterapeut ve zdravotnickém zařízení Freedom Physical Therapy Services, S.C. v Milwaukee, kde pracuje v soukromé praxi zaměřující se na oblast ortopedie se specializací na manuální terapii. Předtím pracoval šest let v nemocnici Methodist Hospital v Indianapolis, kde spolupracoval s mezinárodně uznávanými chirurgy z Methodist Sports Medicine a psychiatry Lékařské fakulty na Indiana University. Jeho zaměřením byla léčba úrazů pohybového aparátu, především v rámci systému úrazového pojištění zaměstnanců.

  Během svého působení v Indianapolis se stal certifikovaným terapeutem používajícím aktivní uvolňovací techniky (Active Release Techniques™ (ART)*), což je metoda terapie poranění měkké tkáně, která se setkala s velkým ohlasem u sportovců. Spolupracoval s profesionálním fotbalovým týmem Indianapolis Colts a jeho chirurgem MUDr. Tomem Klootwykem jako konzultant pro léčbu vážných případů poranění měkkých tkání.

  Ryan Gaynor je členem Americké fyzioterapeutické asociace.

  Je absolventem magisterského studia v oboru fyzioterapie na University of Indianapolis, kde získal také bakalářský titul.

  *Active Release Techniques™ je registrovaná ochranná známka společnosti Active Release Techniques, LLC.


Beth Gramza

Vedoucí technička vývoje produktů

Beth Gramza vnáší do Expertního panelu FUTURO™ kombinaci odborných znalostí ve dvou nesmírně cenných oblastech, a to v oboru biomedikálního inženýrství a v oblasti projektování zdravotnických produktů.

 • Beth Gramza

   

  Beth Gramza pracovala více než deset na oddělení vývoje, kde se zabývala projektováním ortéz. Poskytovala asistenci při projektování nejmodernějších produktů poskytujících našim zákazníkům podporu a pohodlí. Působila především jako vedoucí projektantka na návrhu naší nové reverzibilní zápěstní ortézy s dlahou FUTURO™ a ortézy k fixaci palce Deluxe, která patří mezi technicky dosud nejvyspělejší produkty FUTURO™.

  Než začala pracovat na vývoji produktů FUTURO™, pracovala v biomedikální start-up společnosti, kde se zabývala projektováním a testováním zařízení k léčbě kongestivního selhání srdce. Předtím pracovala na vývoji, projektování a testování lyžařských a snowboardingových přileb.

  V roce 1998 získala Beth Gramza titul v oboru biomedikálního inženýrství na Syracuse University.


Sherry Hinds

Technička vývoje produktů

Zkušenosti jsou nenahraditelné a Sherry Hinds obohacuje Expertní panel FUTURO™ svými zkušenostmi nabytými během více než třiceti let práce na vývoji produktů FUTURO™.

 • Sherry Hinds

  Jako vývojářka produktů FUTURO™ má Sherry Hinds téměř 34 let zkušeností se značkou FUTURO™ a jejími produkty. Má velmi rozsáhlé zkušenosti ze svého působení na oddělení vývoje a z práce na pozici expertky na pletené terapeutické produkty FUTURO.

  Sherry Hinds pracovala také na oddělení zajištění kvality produktů FUTURO, kde prováděla testování a posuzování surovin a finálních produktů. Poskytuje také podporu technikům z oddělení vývoje při navrhování prototypů nových produktů.


Jeff Krauser

Manažer vývoje produktů

Po dobu 13 let, kdy byl členem Expertního panelu FUTURO™, se Jeff Krauser podílel na vývoji vysoce kvalitních řad produktů FUTURO.

 • Jeff Krauser

  Jeff Krauser strávil více než jedno desetiletí projektováním produktů s maximální reprodukovatelností a účinností – které zajišťují maximální úroveň kvality všech produktů FUTURO a jejich trvale vysokou účinnost. Jeho zkušenosti v oblasti průmyslové techniky a dodavatelských řetězců snižují prodlevy v oblasti výroby a distribuce, díky čemuž jsou produkty FUTURO vždy včas k dispozici u vašich maloobchodních prodejců.

  Jeff Krauser vnáší do oblasti vývoje produktů FUTURO také své hluboké znalosti z oblasti ergonomiky a oblasti kumulativních traumatických poruch (CTD). Díky svým odborným znalostem a zkušenostem dokáže navrhovat produkty určené k podpoře zdravého držení těla a zdraví kloubů pro bezpečnou a komfortní léčbu.

  Jeff Krauser má bakalářský titul v oboru průmyslového inženýrství z University of Cincinnati.


Jeremy Jacobs

Technik vývoje produktů

Jeremy Jacobs jako nejnovější člen Expertního panelu přináší do jeho činnosti výjimečný a velmi důležitý prvek. Jeremy Jacobs je odborníkem jak na formu tak také na funkci produktů. Navrhoval již téměř vše, od grafiky a plaveckých bazénů po tematická prostředí pro zoologické zahrady. Během své kariéry projektanta získal Jeremy Jacobs různé znalosti, které může nyní využít jako projektant a technik vývoje produktů. Při své každodenní práci musí využívat moderní počítačové programy a velké množství testovacích dat, přesto však při zahájení projektu stále rád používá fix a papír. Jeff Jacobs je možná nováčkem v oblasti businessu, na svém kontě však má již mnoho patentů a ocenění za týmovou práci.

 • Jeremy Jacobs

  Než se stal členem Expertního panelu, pracoval Jeff Jacobs aktivně na produktech FUTURO™ jako asistent vývojářů a na provádění zkoušek materiálů v jejich zkušební laboratoři. Touto činností se zabýval po dobu několika let během svého bakalářského studia na katedře mechanického inženýrství na University of Cincinnati. Po získání diplomu v roce 2012 se stal oficiálním členem Expertního panelu. Jeff Jacobs dokončil také studia na uměleckém institutu Art Institute of Pittsburgh v oboru průmyslového designu.


Shawn Busch

Manažer kvality

Shawn Busch vnáší do činnosti týmu své hluboké znalosti systému řízení kvality. Shawn Busch má v současné době na starosti systémy řízení kvality a regulační záležitosti v souvislosti s produkty FUTURO™. Shawn Busch a členové jejího týmu se neustále zabývají posuzováním produktů a hledáním možností jejich dalšího vylepšení ve snaze udržet kvalitu produktů FUTURO na stále vynikající úrovni. Díky tomuto procesu naši zákazníci vždy obdrží produkt, u něhož se mohou spolehnout na to, že jim poskytne pohodlí, podporu, dobrý pocit a bude mít odpovídající trvanlivost tak, aby splňoval jejich požadavky.

 • Shawn Busch

  Než se stala členkou týmu FUTURO, pracovala Shawn Busch 20 let v oblasti podpory výroby za použití přísných systémů řízení kvality. Během tohoto období získala Shawn Busch celou řadu certifikátů, mimo jiné se stala držitelkou uznávaného certifikátu Six Sigma Black Belt.

  Shawn Busch získala bakalářský titul v oboru mechanického inženýrství na University of Dayton v Ohiu.


MUDr. Michael Stonnington

Ortopedický chirurg

Jako certifikovaný chirurg se zaměřením na traumatologii, totální kloubní náhrady a sportovní lékařství je MUDr. Michael Stonnington pro Expertní panel FUTURO významným přínosem jako certifikovaný ortopedický konzultant.

 • Michael Stonnington

  MUDr. Stonnington drží krok s vývojem v oblasti nejmodernějších technologií a techniky a zajišťuje, aby produkty FUTURO poskytovaly zákazníkům pohodlí, podporu a dobrý pocit při použití v různých podmínkách. Průběžně se vzdělává v oblasti nejnovějších a nejmodernějších postupů v oboru úrazové a obecné ortopedické chirurgie. Kromě toho se nedávno jako autor dvou kapitol zařadil mezi autory učebnice v oboru pohybového aparátu.

  MUDr. Stonnington je také zakladatelem a spoluředitelem oddělení ortopedických úrazových služeb v nemocnici Forrest General Hospital, což je hlavní traumatologická nemocnice v Mississippi poskytující okamžitou a odbornou ortopedickou chirurgickou péči v těžkých a život ohrožujících případech úrazů.

  V roce 1988 získal oprávnění Air Force Reserve Commission a tři roky sloužil v aktivní službě na základně Keesler Air Force Base, kde působil jako ortopedický chirurg pro posádku základny. Během své kariéry u vojenského letectva sloužil jako podplukovník v předsunutém chirurgickém týmu. Jeho činnost zahrnovala mimo jiné výuku chirurgie v terénu, během níž navštívil i Nepál, kde působil jako instruktor Královské nepálské armády.

  MUDr. Stonnington absolvoval postgraduální studium s vyznamenáním na University of Virginia a získal lékařský titul na Duke University. Dále získal rozsáhlé znalosti v oboru ortopedické chirurgie na University of Florida, kde prošel intenzivní průpravou v oblasti obecné ortopedie, traumatologické chirurgie, komplexní kloubové chirurgie a sportovní medicíny.


Ed Weaver

Vedoucí konstruktér

Ed Weaver vnáší do Expertního panelu FUTURO™ cenný pohled: pohled talentovaného hlavního konstruktéra.

Ed Weaver v současné době navrhuje lékařské ortopedické ortézy I. třídy určené k volnému maloobchodnímu prodeji na celém světě. Do jeho kompetence spadá dohled nad laboratoří k testování materiálů a programem technické spolupráce na vývoji produktů FUTURO.

 • Ed Weaver

  Než začal Ed Weaver pracovat na vývoji produktů FUTURO, působil jako konstruktér elektrických/mechanických zařízení a navrhoval hyper-hypotermické a nízkoprůtokové elektrické/mechanické zahřívací systémy I.& II. třídy pro použití v nemocničních operačních sálech. Jako aplikační inženýr ve funkci konzultanta navrhl systémy kontroly instrumentace/procesů pro mnoho amerických výrobních společností.

  Ed Weaver působil také jako projektant jednorázových zdravotnických pomůcek pro handicapované pracovníky. Své služby poskytoval také Úřadu pro odškodnění pracovních úrazů, Úřadu služeb pro zrakově postižené, Úřadu pro rehabilitaci pracovníků a Komisi pro rehabilitační služby v Ohiu.

  Ed Weaver má bakalářský titul v oboru užitých věd ve strojírenství a nižší titul z matematiky z univerzity Youngstown State University z roku 1992.


Dominic Julian

Vedoucí technik vývoje produktů

Dominic přináší do Expertního panelu jedinečný pohled a zkušenosti. Má více než 13 let zkušeností s navrhováním a vývojem zdravotních pomůcek na základě zkušeností certifikovaného atletického trenéra.

 • Dominic Julian

  Dominic pracoval více než deset let na vývoji produktů na základě stavů zranění a biomechaniky. Svými zkušenostmi a odbornými znalostmi přispěl k vývoji různých produktů využívajících sofistikovaná technická řešení a nové materiály, díky nimž tyto produkty splňují potřeby našich zákazníků. Během této doby získal větší odpovědnost v souvislosti s většinou činností spojených s vývojem produktů včetně navrhování, výroby a kvality produktů, školení a vývoje produktových balíčků.

  Než začal pracovat na vývoji produktů FUTURO, působil jako trenér atletiky na akademické úrovni. Tato činnost zahrnovala spolupráci s týmem zdravotnických pracovníků na optimalizaci celkového zdraví sportovců včetně prevence, posouzení, léčby a rehabilitace zranění. Dominic získal titul BS v oboru sportovního trenérství na Boston University a následně titul MA v oboru správních studií na Boston College.


MUDr. Joann Lohr

Ředitelka vaskulární laboratoře John J. Cranley Vascular Laboratory v nemocnici Good Samaritan Hospital

MUDr. Joann Lohr je ředitelkou vaskulární laboratoře John J. Cranley Vascular Laboratory v nemocnici Good Samaritan Hospital a členkou aktivního personálu nemocnice od roku 1992. Je také náměstkyní ředitele pro oblast vaskulární chirurgie v nemocnici Good Samaritan Hospital. Titul MUDr. (M.D.) získala na University of Wisconsin-Madison v roce 1983. Poté absolvovala stáže v oboru interního lékařství na University of Colorado a klinice Marshfield Clinic. V letech 1985 až 1990 absolvovala v nemocnici St. Joseph Mercy Hospital v Pontiacu, stát Michigan, stáž v oboru obecné chirurgie. V letech 1990 až 1992 působila v nemocnici Good Samaritan Hospital jako stážistka na oddělení vaskulární chirurgie a na klinice Kachelmacher Memorial Clinic in Loganu, Ohio, získala v letech 1990 až 1991 ocenění Kachelmacher Memorial Fellow Award. Od července 1992 do roku 1997 působila jako spoluředitelka této kliniky. V roce 1991 obdržela diplom Americké chirurgické rady a získala další kvalifikaci v oboru obecné vaskulární chirurgie a intenzivní chirurgické péče. Je členkou Amerického chirurgického kolegia. Působila jako korektorka v řadě odborných časopisů a publikovala a prezentovala řadu výzkumných studií.

 • Joann Lohr

  MUDr. Lohr je autorkou několika kapitol knih na téma neinvazivních metod zobrazování vaskulárního systému a využití vaskulárních laboratoří. MUDr. Lohr je registrovaná vaskulární technoložka a podílela se na založení a práci akreditační komise ICAVL (Commission for the Accreditation of Vascular Laboratories) pro akreditaci vaskulární laboratoře nemocnice Good Samaritan Hospital, kde působila jako lékařka a technická ředitelka.

  MUDr. Lohr vykonávala různé funkce v několika národních společnostech a je členkou výkonných rad SVS (Society for Vascular Surgery-Společnost pro vaskulární chirurgii), AVF (American Venous Forum) a SCVS (Society for Clinical Vascular Surgery - Společnost pro klinickou vaskulární chirurgii). MUDr. Lohr přednedávnem vypracovala studijní osnovy v oboru žilního systému pro vedoucí pracovníky programů studia vaskulární chirurgie. Je bývalou prezidentkou institucí AVF a SCVS. MUDr. Lohr je členkou Rady pro vzdělávání SVS a předsedkyní Výboru pro rozvoj nových programů stáží. Je významnou členkou Společnosti vaskulárních chirurgů. Je spolupředsedkyní Rady pro vzdělávání AVF. Od roku 1992 je ošetřujícím vaskulárním chirurgem v Cincinnati. MUDr. Lohr je členkou lékařské výkonné komise nemocnice Good Samaritan Hospital, kde působí také jako tajemnice.

Sledujte produkty FUTURO™:
FUTURO je ochranná známka společnosti 3M.
Změnit Lokaci
Česká republika - Čeština